Zmień kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmiejsz czcionkę

Aktualności

0zł przez 6 m-cy !!!

2017-02-17

promocja0.jpg

Przeprowadzka do nowego biura od 13.02.2017r.

2017-02-01

przeprowadzka.jpg

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że firma HomeNet kończy remont nowej siedziby. Nasz zespół z dniem 13.02.2017r. (poniedziałek) przenosi się do biura przy ul. Mickiewicza 27 lok. 3, doskonałej lokalizacji dogodnej do spotkań z naszymi Klientami i współpracownikami.

Nasze nowe biuro zapewnia wygodne i eleganckie miejsca spotkań w estetycznym otoczeniu. Stare biuro dobrze nam służyło i wynieśliśmy z niego wiele wspomnień, jednak cieszymy się z dodatkowej przestrzeni i możliwości w nowej siedzibie.

Nowa siedziba to nowoczesna przestrzeń biurowa na parterze budynku położonego w centrum miasta na osiedla Mickiewicza.

Chociaż dobrze się nam pracowało w poprzednim biurze, do przeprowadzki skłoniło nas kilka czynników takich jak przestrzeń (podwoiliśmy liczbę zatrudnionych), lepsza dostępność i lokalizacja (nowa lokalizacja znajduje się przy ulicy Mickiewicza, w samym centrum wspaniałego osiedla, w sąsiedztwie Galerii Alfa, Galerii Białej, I Urzędu Skarbowego, Sądu Apelacyjnego, Akademii Medycznej, Urzędu Wojewódzkiego, Teatru Dramatycznego oraz wielu zabytkowych budynków).

Przy ul. Świętojańskiej spędziliśmy dziesięć owocnych lat, a przeprowadzkę traktujemy jako otwarcie najbardziej pomyślnego rozdziału naszej działalności.

Nadal pracujemy nad urządzeniem się w nowym biurze wykończając wnętrza. Niedługo po zakończeniu tych prac zorganizujemy przyjęcie powitalne dla naszych klientów i przyjaciół. Jeżeli w międzyczasie będą Państwo w tej okolicy, zapraszamy do odwiedzenia nas i wspólnego uczczenia przenosin przy drinku!

Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszych działań w okresie poprzednich dziesięciu lat i za pomoc przy przeprowadzce.

Nasz nowy adres od poniedziałku 13.02.2017r. to: ul. Mickiewicza 27 lok. 3, 15-213 Białystok.

Poniżej załączamy mapkę ułatwiającą odnalezienie naszego nowego biura. 

Promocja noworoczna

2017-01-02

Ulotka_A4_swieta.jpg

Święta

2016-12-24

 

pocztowka_swieta_11.png

 

Świetlnych Świąt, Genialnych prezentów oraz wszystkiego Extra w Nowym 2017 Roku 

życzy zespół HomeNet ;)